top of page
DSC_1399_f_web_small.jpg

עלינו

כנען מתמחה במכירה של יצירות אמנות ייחודיות ומקוריות המורכבות ממוצגים עתיקים ואותנטיים.

כל קולקציה היא אחת ויחידה, מותאמת אישית לפי הטעם וההעדפות של הלקוח.

עם אלפי פריטים ייחודיים המשתרעים על פני תקופות שונות – החל ממנורות שמן מימי המכבים, דרך כלי חרס מוסלמיים ועד לכלי תמרוקים מתקופות מאוחרות – הקטלוג שלנו מתאים לכל גודל או מיקום.

יחד, נוכל להתאים לבית או למשרד שלך את הקולקציה המושלמת.

כדי לספר את הסיפור שלהם, הפריטים בקולקציות שלנו מוצגים על שיש משובח, בליווי מספר סידורי ותעודה רשמית מטעם בית המכירות, באישור מדינת ישראל.

בית המכירות שלנו "אלכסנדר וולף" בעל רישיון גלובלי למסחר במוצגים ארכיאולוגיים מאז

שנת 1976, דבר המבטיח כי אתם רוכשים

באופן חוקי פריט מקורי.

הצוות

ייצור אמנות יפה ממוצגים ארכיאולוגיים הוא משימה מורכבת. מעבר לגישה אסתטית מפותחת והבנה של השוק, היא מצריכה היכרות מעמיקה עם
עולם המושגים הארכיאולוגי 
ואהבה גדולה לארץ ישראל.

 רוצה להראות לחברים?

יש לנו גם קטלוג להורדה

 • מי אתם?
  אנחנו כנען, מעצבים ויצרנים של אמנות ייחודית המבוססת על מוצגים ארכאולוגיים. אנו בעלי שנים של ניסיון בתחומי הארכיאולוגיה, המסחר הדיגיטלי והקמעונאות. משרדינו ממוקמים במושב מזור.
 • מהם המוצגים הארכיאולוגיים שאתם מוכרים?
  אלו פריטים ארכיאולוגיים מטעם בית המכירות "אלכסנדר וולף", מהגדולים והבולטים בישראל מאז שנת 1976. כל המוצגים הינם מקוריים ונושאים תעודה שמעידה על כך, באישור מדינת ישראל.
 • האם מותר למכור מוצגים ארכיאולוגיים?
  חוק העתיקות משנת 1978 קובע כי כל עתיקה שנמצאה בישראל מאז שנת 78' הינה רכוש מדינת ישראל וחייבת לעבור לחזקתה. יחד עם זאת, פריט שנמצא קודם ל-1978 ומוחזק בבעלות פרטית הינו מוצג חוקי ולגיטימי וניתן לסחור בו. כל הפריטים שנמכרים על ידי כנען הינם פריטים שמותרים למסחר, ללא יוצא מן הכלל.
 • איך אפשר ליצור איתכם קשר?
  אפשר להשאיר לנו פניה באתר, לכתוב בוואטסאפ או להתקשר 054-7688681 בימי עסקים בשעות 08:00-18:00. מי שמעדיף יכול לשלוח מייל לכתובת office@canaan-design.com
 • מהי קולקציה?
  קולקציה היא אסופה של מוצגים (אחד או יותר) ארוזים כיצירת אמנות. כיוון שיש ברשותנו מספר מצומצם של פריטים מכל מוצג, ולעיתים אפילו רק אחד, כל קולקציה שאנחנו מכינים היא לא רק מיוחדת, אלא חד פעמית וייחודית.
 • מה כוללת קולקציה?
  · פריטים ארכיאולוגיים, כמובן · מארז הצגה מהודר המותאם לקולקציה · תעודה רשמית מטעם בית המכירות, הנושאת את שמו של הרוכש הטרי · לוחית מוזיאונית קטנה המציגה את המוצג והתיארוך שלו
 • למי מיועדות הקולקציות של כנען?
  יצירות האמנות של כנען מתאימות לאנשים שאוהבים אמנות בעלת משמעות. אמנות כזו עשויה להתאים גם לבתים פרטיים וגם למשרדים. בנוסף, הן עשויות להתאים לאנשי מקצוע בתחום התכנון, העיצוב והסטיילינג המבקשים להתאים ללקוחות שלהם אמנות ייחודית לפי טעמם.
 • האם יש קולקציות שלא מופיעות באתר?
  כמובן. אנחנו מחזיקים באלפי מוצגים, חלקם הגדול ייחודיים, כך שסך השילובים שניתן לייצר הוא כמעט אינסופי. בתהליך ההתאמה של הקולקציה ללקוח נפרוס בפניו אפשרויות מתאימות, ביניהן גם פריטים וקולקציות שלא נמצאים באתר.
 • איך קונים מכנען?
  יוצרים איתנו קשר לצורך תיאום שיחת ייעוץ. בשיחה זו ננסה להבין את הצרכים של הלקוח והעדפותיו. על בסיס שיחה זו (בזום, או פנים אל פנים) ועל פי התקציב של הלקוח, נוכל להתאים עבורו את הקולקציה המושלמת עבורו.
 • איך מתבצעת הקניה בפועל?
  הקניה מתבצעת בהעברה בנקאית, מזומן או כרטיס אשראי, כנגד קבלה כחוק.
 • מה קורה אחרי הקניה?
  לאחר הקניה אנו מתאמים עם הלקוח תאריך משלוח ומספקים את הקולקציה במשלוח מיוחד עד הבית בישראל. בכל האמור לגבי יישובים מרוחקים, ייתכן וייגבה סכום נוסף עבור המשלוח, ובכל מקרה הדבר ייעשה בתיאום עם הלקוח ובאישורו.
 • אפשר לשלוח את הקולקציה לחו"ל?
  כן, בכפוף להוראות החוק בכל האמור לייצוא של מוצגים ארכיאולוגיים. במקרה כזה, תתווספנה לעלות המוצר גם עלויות השילוח (בתיאום עם הלקוח ובאישורו).
 • האם ניתן להחזיר מוצר לאחר קנייתו?
  מרגע שנמסרה הקולקציה לקונה, הקניה הסתיימה ולא ניתן לבטל את המכירה. עם זאת, הקונה רשאי למכור את המוצגים או חלקם לכל סוחר עתיקות, ובתנאי שהוא מורשה.
 • Instagram

  יש לנו גם אינסטגרם פגז

ANP_1752_f_t_web.jpg
bottom of page